Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję
Politykę prywatności

Poleć treść:

Innowacyjne zarządzanie w oświacie już jest!

, 29 Maj 09 Dodaj komentarz Wyślij Drukuj

Innowacyjne zarządzanie w oświacie już jest!

Publikacja składa się z trzech części: artykułów (Zrozumieć innowacje w oświacie), wywiadów (Kreatywni o kreatywności) i wizualizacji projektów szkolnych  {Sesja plakatowa}. To jedna z najważniejszych książek, na rynku edukacyjnym dotycząca kondycji polskiej oświaty. Stanowi ważny głos w debacie na temat wizji jej rozwoju.

Pełna wersja publikacji dostępna nieodpłatnie w Internecie na stronie Headmaster.pl

Publikacja jest częścią projektu związanego z budowaniem środowiska opiniotwórczego, które uczestniczyć będzie w organizowanej 27 października w Warszawie. Będzie to pierwsza konferencja w formule Web 2.0,  której celem jest promowanie innowacyjnych postaw wśród nauczycieli i menedżerów polskiej oświaty, zachęcenie i dodanie odwagi decydentom do podejmowania i wspierania innowacyjnych działań w jej obszarze, wskazanie kierunków nowoczesnych badań naukowych w Polsce w zakresie innowacyjnego zarządzania w oświacie. Organizatorzy wierzą, iż spotkania środowiska nauczycieli, dyrektorów szkół i przedstawicieli administracji oświatowej, promowanie dzielenia się innowacyjną wiedzą wśród osób zaangażowanych w kształtowanie polskiej oświaty, doprowadzi do jeszcze większego zintegrowania wymienionych środowisk i tym samym przyczyni się do wspierania modernizacji i rozwoju gospodarki opartej na wiedzy w Polsce.

Więcej o konferencji na stronie Innowacyjne zarządzanie w polskiej oświacie