Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję
Politykę prywatności

NOVO Szkoła

zespół NOVO SoftNet Sp. z o.o., 18 Styczeń 10

NOVO Szkoła

NOVO SoftNet Sp. z .o.o. to wysoce innowacyjna firma informatyczna, projektująca i dostarczająca szkołom wysokiej klasy oprogramowanie do zarządzania procesem edukacyjnym w Polsce. Aplikacja NOVO Szkoła jest pakietem, z którego korzysta już kilkadziesiąt szkół w Polsce. W skład pakietu oprogramowania wchodzą:

• NOVO Szkoła zawierający m. in. takie funkcjonalności jak pełen e-dziennik, kalendarz dyrektora, obsługa sekretariatu, moduł komunikacji z rodzicami, moduł raportowy dla dyrektora (także raporty zewnętrzne dla instytucji nadrzędnych),
  • NOVO Biblioteka (aplikacja do zarządzania bibliotekami szkolnymi),
  • gp-Units (program do układania planu lekcji).

Korzyści jakie odnosi szkoła, która korzysta z naszych rozwiązań informatycznych obejmują pełne bezpieczeństwo danych oraz zgodność z GIODO, dostęp z każdego miejsca poprzez zwykłą przeglądarkę internetową, przy opcji „Oprogramowanie jako usługa” - całkowity brak wydatków na infrastrukturę informatyczną w obszarze serwerów, różnego rodzaju raporty statystyczne dla nauczycieli i dyrektora szkoły a także do jednostki nadrzędnej, możliwość pełnej komunikacji z uczniami i rodzicami, systemy ankiet, rekrutacji do szkół.

MUSZISZ SIE ZALOGOWAĆ
Podziel siÄ™